Ziemianka ogrodowa, piwnica, spiżarnia Natural FRIDGE - Gotowa piwniczka, wyposażona w półki, schody i wentylację grawitacyjną. Hermetyczna, z plastikowymi lub drewnianymi drzwiami. Montaż w 1 dzień. W zestawie oświetlenie LED i stacja meteorologiczna. Gotowe piwniczki. Nie wymagają obsługi. Hermetyczne, bez wilgoci i gryzoni. Żywotność – do 50 lat. Od producenta. Montaż – 1 dzień. Już 800 zadowolonych klientów. Logo Ziemianki ogrodowe ziemianka.com.pl

🍏 Będziemy dzisiaj montować piwniczkę 2,5 m średnicy

Zdjęliśmy już humus, ustaliliśmy już miejsce. Piwniczka musi być skierowana wejściem do północy. Także zaczynamy.

Treść tekstowa wideo.

Wykonawca pan Michał Hawryłyszyn www.facebook.com :

Będziemy dzisiaj montować piwniczkę 2,5 m średnicy. Zdjęliśmy już humus, ustaliliśmy już miejsce. Piwniczka musi być skierowana wejściem do północy. Także zaczynamy.

Montaż tej piwnicy jest bardzo prosty. Wykona to praktycznie każda firma budowlana, a nawet „bohater domu”/majsterkowicz.

Należy wykonać wykop na około 1,7m. Należy wylać na samym dnie płytę betonową. Gdzie mamy wody gruntowe, to należy zabezpieczyć piwnicę przed wyparciem przez te wody. Kotwimy tę piwnicę, obsypujemy mieszanką piasku z cementem, pozostałą ziemią z wykopu obsypujemy piwnicę. Zanim obsypiemy, to należy też zabezpieczyć tę część wystającą ponad grunt płytkami styroduru. Przyklejamy na specjalną piankę montażową. Potem ten styrodur okrywamy go włókniną o gramaturze 200 g i obsypujemy ziemią.

Piwniczki głównie służą do przechowywania żywności w stabilnych warunkach termicznych i wilgotności. Zimą, temperatura, która jest tutaj utrzymywana , jest na poziomie od 3 do 5 °C. Latem temperatura wynosi około 10-12 °C.

Klient pan Piotr Kożluk https://www.facebook.com/piotr.kozluk.7:

Niedawno wprowadziliśmy się do naszego domu. Mieliśmy już trochę przetworów zrobionych wcześniej, Szukaliśmy, szukaliśmy i stwierdziliśmy, ze odpowiednim dla nas rozwiązaniem będzie piwnica tego typu: okrągła z wejściem skośnym. Sam montaż piwnicy trwał jeden dzień plus jeden dodatkowo, by móc spokojnie ją obsypać ziemię. Okazuje się, że miejsca jest tyle, że wystarczy nam jeszcze do jesieni i na kolejne nowe, „świeże” rzeczy.

Białystok 6 lipca 2020 r.

BPR-PLASTECH Sp. z o. o.